KC leiders De Kring

Solidoe Uithoorn
2025-06-03
11:00

15:00

Wat is De Kring voor Kindcentrumleiders?  

Om kindcentrum ontwikkeling op locatie te ondersteunen, kennis & ervaring te delen start VNK met een kring voor kindcentrumleiders. 

Voor wie is het? 

Exclusief voor leden VNK en hun KC-directeuren, adjunct directeuren/ managers kinderopvang die samen met een schoolleider verantwoordelijk zijn/worden voor ontwikkeling van een kindcentrum.  

Wat gaan we doen?  

We bieden jullie een vast podium voor collegiale toetsing en intervisie buiten je eigen organisatie. Een frisse blik van buiten dus op jouw eigen praktijk. 

  • het delen van kennis en ervaringen  
  • het wiel met elkaar uitvinden (sparringpartner actuele praktijk)  
  • leren van elkaar (je eigen persoonlijke & professionele ontwikkeling) 
  • helicopterview bieden 

De bijeenkomsten worden gefaciliteerd door twee ervaren VNK ambassadeurs: Christy Pach, organisatieontwikkelaar & KC-coach en Bianca Veldman, directeur van IKC De Poolster bij Allente opvang en onderwijs. Zij zorgen er samen voor dat elke bijeenkomst echt iets toevoegt aan jullie kennis en ervaring. 

Wanneer en wanneer is het? 

  • Drie (regionale) bijeenkomsten per jaar live op locatie bij een van de leden of partners van VNK van 11.00 – 15.00 uur inclusief lunch, je rijdt filevrij heen en terug 
  • De Kring is in 2025 op 3 juni (locatie: Uithoorn bij Solidoe) en 30 oktober 2025 (locatie nog niet bekend) 
  • Je betaalt bij aanmelding € 20 als bijdrage voor lunch, koffie, thee.
  • Leden VNK en hun KC-directeuren, adjunct directeuren/ managers kinderopvang kunnen zich aanmelden via deze link, beschikbaar op het Teamsplatform van de VNK.

‘Samenwerken aan de nieuwe wereld van opvang & onderwijs’🍀

 

X

Zoeken: