Op woensdag 25 september 2024 waren ambassadeurs van de Vereniging Netwerk Kindcentra te gast op Kindcentrum Cornelis van VNK-lid Tabijn in Uitgeest.
Na een hartelijk ontvangst door Hans Groot kregen zij een rondleiding door dit mooie kindcentrum en toelichting over het ontstaan.
Vervolgens stonden zij met elkaar stil bij de ontwikkelingen van de VNK en maakten plannen voor de toekomst. Voor de inwendige mens had Anjo Koppers gezorgd.
Kortom, een waardevolle bijeenkomst, waarna de ambassadeurs Anjo Koppers, Aldijana Brodlic, Bianca Veldman , Angelique de Leeuw, Femke Verhaaren, Gertrude Abbring, Cynthia Roos-Kempers en VNK-voorzitter Ad Vos vol inspiratie naar huis gingen.
Houd de agenda en nieuwsberichten op de website in de gaten!
Wij voldoen aan de voorwaarden om VNK een algemeen nut beogende instelling te mogen noemen. Lees hier meer»
Copyright Vereniging Netwerk Kindcentra © 2025 | Disclaimer | Crealisatie door The MindOffice