VNK-partner KidsKonnect gaat verder onder de nieuwe naam Ovivio!

Dezelfde missie, meer eenvoud: tijd voor groei!

De nieuwe naam bundelt jarenlange groei tot één herkenbare omgeving voor kinderopvang en primair onderwijs. Oplossingen en service blijven vertrouwd.

Waarom deze stap?

De afgelopen jaren groeide KidsKonnect in mensen, producten en landen. De nieuwe naam Ovivio maakt die groei eenvoudig en eenduidig voor klanten: één herkenbare merkbeleving, dezelfde betrouwbare oplossingen en minder versnippering. Technologie blijft het middel; de uitkomst is samenwerking, vertrouwen en tijd voor groei.

Quote – Peter Baars, CEO Ovivio
“Met Ovivio brengen we alles terug naar de essentie: eenvoud en eenheid. We maken technologie menselijk en dichtbij, schaalbaar voor morgen, helder voor iedereen die ermee werkt.”

Wij kijken ernaar uit om de samenwerking voort te zetten en samen nog meer impact te maken.

Bezoek hun nieuwe website via https://ovivio.com/nl/ of neem contact met hen op als je meer wilt weten. Ze helpen je graag verder!

X

Zoeken: